Tess Gerritsen

Anatomia zbrodni

Tess Gerritsen

"Anatomia zbrodni"

Anatomia zbrodni
Anatomia zbrodni
Anatomia zbrodni

Do tej pory czytałam thrillery medyczne Robina Cooka, Davida Shobina i Michaela Palmera. Teraz dołączam do tego panteonu mistrzów gatunku także Tess Gerritsen. Seria Anatomia zbrodni Tess Gerritsen to coś dla tych, których fascynuje medycyna, opisy operacji i pracy lekarzy w szpitalach, a także psychika morderców. Ja sama mam na tym punkcie jakieś zboczenie. Mało jest rzeczy i opisów, które mną wstrząsają.

Pamiętam, że gdy w liceum poszliśmy do muzeum medycznego, gdzie można było obejrzeć ciała ludzkie w formalinie, zdeformowane płody i mózgi ludzkie, ja byłam w swoim żywiole. Chciałam zostać patologiem i robić sekcje zwłok. Myślę, że bez wahania byłabym w stanie chwycić za skalpel…

Moi koledzy i koleżanki zielenieli na twarzach, było im niedobrze. ja z kolei byłam głodna i zafascynowana… Ludzki mózg kojarzył mnie się z orzechem włoskim, przekrój przez ciało ludzkie z salcesonem…

Pomyślicie, że to chore? Odpowiedzcie więc sobie na pytanie dlaczego Wy lubicie thrillery medyczne? Co Was w nich tak pociąga, że często zarywacie całe noce? Czy to brutalne opisy i okrucieństwo morderców, czy może fascynacja ludzkim ciałem i możliwość poznawania jego tajemnic na kartach powieści?

Gdy już znajdziecie odpowiedzi sięgnijcie po serię Anatomia zbrodni Tess Gerritsen. Miłego czytania miłośnicy okrucieństw! Z pewnością będziecie usatysfakcjonowani po przeczytaniu tych powieści.

"Anatomia Zbrodni"

"Jane Rizzoli i Maura Isles"

chirurg woluminy
TOM 1
Skalpel
TOM 2
Tess Gerritsen "Grzesznik"
TOM 3
Tess Gerritsen "Sobowtór"
TOM 4
Tess Gerritsen "Autopsja"
TOM 5
Tess Gerritsen "Klub Mefista"
TOM 6
Tess Gerritsen "Mumia"
TOM 7
Tess Gerritsen "Dolina umarłych"
TOM 8
Tess Gerritsen "Milcząca dziewczyna"
TOM 9
Tess Gerritsen "Ostatni, który umrze"
TOM 10
Tess Gerritsen "Umrzeć po raz drugi"
TOM 11

Olimpia

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Tess Gerritsen "Igrając z ogniem"

Igrając z ogniem

Tess Gerritsen - Anatomia Zbrodni
Tess Gerritsen "Ogród kości"

Ogród kości

Tess Gerritsen - Anatomia Zbrodni
Tess Gerritsen "Umrzeć po raz drugi"

Umrzeć po raz drugi

Tess Gerritsen - Anatomia Zbrodni
error: