Tess Gerritsen - Anatomia Zbrodni

Dawca

Tess Gerritsen

"Dawca"

Wszystko zaczęło się od Dawcy” – Tess Gerritsen.

Powieść „Dawca” Tess Gerritsen to pierwszy thriller autorki, w którym odkrywa przed czytelnikiem tajemnice transplantologii. Bohaterką powieści jest młoda stażystka, rozpoczynająca pracę w bostońskim szpitalu Bayside. Dziewczyna odkrywa tajemnicę, której ujawnienie może kosztować ją życie… Tak jak w powieściach z cyklu o detektyw Jane Rizzoli i doktor Maurze Isles, również tutaj czytelnik znajdzie się w klimacie napięcia towarzyszącego pracy na ostrym dyżurze i poczuje zapach prosektorium…

Olimpia

Dawca
dawca
Dawca

„Doktor Abby DiMatteo, stażystka na oddziale chirurgii bostońskiego szpitala, podejmuje decyzję, która może zaważyć na jej karierze. Kiedy dowiaduje się, że serce przeznaczone dla umierającego nastolatka ma zostać wszczepione żonie milionera, wbrew przełożonym ratuje życie chłopca.

Tymczasem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawia się nowy dawca i operacja kobiety dochodzi do skutku. Cud czy tylko przypadek? Abby zaczyna stawiać niewygodne pytania…. Władze szpitala i inni lekarze nalegają, aby zapomniała o sprawie. Jeśli nie posłucha tej rady, przyjdzie jej za to słono zapłacić…”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

"Anatomia Zbrodni"

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Tęgoryjec - Patryk Bogusz

Tęgoryjec

Patryk Bogusz
Ziemia nieświęta - Grzegorz Gajek

Ziemia nieświęta

Grzegorz Gajek
Z zimnym sercem -Caz Frear

Z zimnym sercem

Caz Frear
error: