OliWolumin

Referencje

Olimpia & Lukas

Referencje i opinie o współpracy z oliwolumin

Tutaj znajdziecie opinie Autorów i Wydawnictw odnośnie współpracy z OliWoluminem. Zawsze zadajemy dwa pytania i towarzyszą temu pewne obawy…

Staramy się jak najlepiej wykonać zlecone nam zadanie i póki co, wszystko przebiega z dobrym skutkiem, a osoby, które nam zaufały, są zadowolone z podjętej współpracy. Mamy nadzieję, że w przyszłości Ci właśnie twórcy powrócą do nas ze swoimi nowymi dziełami i będą nadal zadowoleni z naszej pracy.

Po zakończeniu współpracy zadajemy dwa pytania

1. Jak przebiegała współpraca z OliWoluminem? (szczerze, cukier jest w sklepie 😉)

2. Czy OliWolumin jest godny polecenia jak również czy w następnych projektach Pan nawiązałby z nim współpracę?

więc jak układała się współpraca?

Bartłomiej Fitas

Bartłomiej Fitas "Potępiona"

Współpraca przebiegła wzorowo. Wszystko było na czas, żadnych niedomówień, miałem wgląd w każdy etap prac. Muszę pochwalić poziom materiałów. Trailer jest świetny, a wideo recenzja bardzo ciekawa. Dużym plusem jest to, że wywiad nie opierał się tylko na tym, że jestem pisarzem. Jestem w końcu zwykłym człowiekiem, który może mieć coś ciekawego do powiedzenia na inne tematy i przy tym wywiadzie miałem na to szansę. OliWolumin jest z pewnością godny plecenia. Ekipa robi świetną, rzetelną robotę - widać, że są to ludzie z pasją, którym się chce i przekładają ogromną wagę do jakości dodawanych treści. Z pewnością jeszcze u Was zagoszczę.

Bartłomiej Fitas

Franciszek M. Piątkowski

Franciszek M. Piątkowski "Powiernik" - "Widzący"

Współpraca z OliWoluminem była wzorowa. Bezproblemowy kontakt, konkretne propozycje, wnikliwa recenzja. Lubię przejrzyste propozycje i elastyczną współpracę. Tak było w przypadku współpracy z OliWoluminem i chętnie będę tę współpracę kontynuował. Z przyjemnością będę kontynuował współpracę z OliWoluminem przy kolejnych książkach, a planów książkowych mam jeszcze kilka.

Franciszek M. Pąitkowski

Michał Biarda

Michał Biarda "Królik w lunaparku"

Ekipa OliWolumin to najbardziej profesjonalny team zajmujący się tematyką okołoksiążkową, z jakim miałem przyjemność współpracować. Wywiązali się ze swoich zadań w grubo ponad 100 procentach. Mieli napisać recenzję mojej powieści, a tymczasem oprócz niej dostałem również całą masę innych super materiałów, w tym kozacki zwiastun filmowy, którego zazdroszczą mi inni autorzy :-). Byli kreatywni i proaktywni, a to cechy, które bardzo cenię. Z pewnością zwiążę się z OliWolumin na lata. Wróżę im ogromną karierę i chętnie się pod nią podepnę ze swoimi książkami ;-).

Michał Biarda

Edward Strun

Edward Strun "Nadir"

Współpraca z OliWolumin była czystą przyjemnością! Chciałbym napisać o jakichś minusach, żeby nie było tak nudno i „cukierkowo”, ale niestety nie jestem w stanie do niczego się przyczepić. Kontakt z twórcami bloga był wzorowy, recenzja powieści rzetelna i szczegółowa, a prezentacja książki niezwykle efektowna. Na pewno w przyszłości będą pamiętał o OliWolumin. Polecam!

Edward Strun

Ewelina Gac

Ewelina Gac "Opowieści z końca świata"

Ciężko się do czegoś przyczepić. Współpraca przebiegła: terminowo i rzetelnie, a te dwa aspekty są moim zdaniem kluczowe w każdej współpracy. Czy OliWolumin jest godny polecenia jak również czy w następnych projektach Pani nawiązałaby z nim współpracę? Tak, jak najbardziej. Niezwykle profesjonalne podejście do współpracy.

Ewelina Gac

Paweł Kopijer

Paweł Kopijer "mrok we krwi"

Współpraca z OliWoluminem od samego początku była przyjemnością. Najważniejsza dla mnie była otwartość i to, że recenzja ukazała się dość szybko i była niezwykle rzetelna i rozbudowana, ale też z możliwością przestawiania akcentów przy jej udostępnianiu w mediach społecznościowych. Bardzo przemawia do mnie szata graficzna bloga. Szczerze uważam, że OliWolumin jest godny polecenia i oczywiście sam będę zainteresowany kolejnymi recenzjami do następnych tomów Kronik Dwuświata.

Paweł Kopijer

Przemysław Duda

Przemysław Duda "Więzień Oswobodzony. Miecze i słowa"

Jak przebiegała współpraca... Cóż, napisałem do OliWolumin, bo "polajkowali" mój post na pewnej grupie miłośników książek fantasy. Zapytałem, czy nie zechcieliby zrecenzować mojego debiutu. W odpowiedzi przeczytałem: "Właśnie mieliśmy do Pana pisać!" - także, co tu dużo mówić, była między nami chemia od samego początku. Produktem tej chemii jest (nomen omen) fantastyczna recenzja, tak w formie, jak i w treści, mojej książki. Współpraca układała się wzorcowo i mam nieskromną nadzieję, że to nie była jedyna okazja, kiedy mogliśmy ze sobą współdziałać. Czy OliWolumin jest godny polecenia? Zdecydowanie - dobry kontakt, konkretna rozmowa i wymierny efekt Ich pracy. Z przyjemnością będę kontynuował współpracę przy innych moich projektach pisarskich.

Przemysław Duda

RObert RYnkowski

Robert Rynkowski "Dwa stadiony. Kryminał z duszą"

Bywa, że coś, w czym nie pokładamy wielkich nadziei, co rozwija się powoli, przynosi owoce zgoła nieoczekiwane. Tak właśnie było z moją współpracą z blogiem OliWolumin. Zaczęło się od dość przypadkowo wysłanego fragmentu powieści... a potem było tylko lepiej! Recenzja została napisana w rozsądnym terminie (miałem nawet możliwość zapoznać się z nią przed publikacją), a znalazła się nie tylko na blogu, ale również na Facebooku, Lubimy Czytać i w wielu innych miejscach. Czy może więc dziwić, że w sytuacji, gdy napiszę kolejne książki, współpraca z OliWoluminem wydaje mi się oczywistością? Taką współpracę polecam każdemu autorowi!

Robert Rynkowski

Bruno Wioska

Bruno wioska "Okowy Zmysłów" - "Rowerem na koniec świata"

Mogę powiedzieć, że rozpocząłem współpracę z Oliwolumin. Co prawda do tej pory recenzowali jedną z moich książek, ale widząc szczere zaangażowanie jestem pewny, że z mojej strony chęć do współpracy zostanie. Moje zdanie o działalności OW jest niezależne od recenzji. Jaka ona jest, każdy kto ciekawy może przeczytać. Druga sprawa, podziwiam nie tylko Oliwolumin, ale również innych Blogowiczów, że mają zapał i chęć recenzowania Autorów. Ta praca, pomimo, że Recenzenci nie otrzymują wynagrodzenia popularyzują literaturę i są mimowolnym partnerem w marketingu. Tworzą bazę danych, która może przydać się do opracowań naukowych. Chęć bezpośrednich kontaktów z Autorami, nie licząc się z kosztami jest godna podziwu. Polecam wszystkim Autorom, nie czekajcie, aż Oliwolumin zawita do Was, ale zgłaszajcie się sami. Polecam, zdając sobie również sprawę, że moje książki będą musiały czekać w długiej kolejce do oceny.

Bruno Wioska

Alicja Elżbieta Halatówna

Alicja Elżbieta Halatówna "Spełnione Marzenia. Historia prawdziwa"

OliWolumin – to strona, gdzie można znaleźć wspaniałe recenzję prezentowanych przez nich książek. W myśl tego, co sami mówią , “że cukier jest w sklepie”, nie słodzą, lecz ukazują bardzo rzetelne, a co za tym idzie, rzeczowe opinie. To zgrany team, którego fachowości nie należy szukać przez lupę, bo widać z daleka gołym okiem. Bardzo komunikatywni, pomocni i szczerzy w kontaktach. Ciepłe, a zarazem realne podejście do tematu sprawia, że konwersacja i oczywiście współpraca, jest przyjemnością. Strona godna odwiedzenia i powierzenia do recenzji swojej pracy.

Alicja Elżbieta Halatówna

Monika Knapczyk

Monika Knapczyk "Zderzenie Światów" - "Prawo Miłości"

1. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z zespołem blogerów prowadzących stronę OliWolumin. Ma ona profesjonalny i atrakcyjny wygląd, łatwo się po niej nawiguje, wszystkie elementy są dopracowane do ostatniego szczegółu, a prezentowane materiały mają wysoką jakość – zarówno merytoryczną, jak i wizualną. Dla mnie jako autorki najważniejsze jest to, że prowadząca stronę – czyli Olimpia – zawsze dotrzymuje umówionych terminów. Zapowiedzi obu książek, a także ich recenzje pojawiły się w odpowiednim czasie, zarówno na samej stronie, jak i na Fb. Mogłabym nawet powiedzieć – zadziwiająco szybko. Recenzję mojego „Zderzenia światów” przeczytałam jednym tchem, i mogę powiedzieć, że dowiedziałam się o własnej książce kilku nowych rzeczy.2. Zdecydowanie polecam stronę OliWolumin. Wśród licznych blogów książkowych wyróżnia się ona profesjonalizmem i starannością. Widać, że prowadzące ją osoby traktują poważnie swoją pracę i angażują się w nią. Wkładają w ten projekt zarówno swój czas, jak i serce, i to zupełnie za darmo. Sama współpraca z Olimpią – bo to z nią mam kontakt, Lukas jest tym od spraw technicznych – przebiega jak na razie bezkonfliktowo. Z całą pewnością nawiążę współpracę z OliWoluminem także przy kolejnych projektach książkowych, o ile tylko będzie to możliwe.

Monika Knapczyk

Aleksandra Jursza

Aleksandra Jursza "Opowieści Tessańśkie"

Współpraca przebiegała konkretnie i szczerze. Jak trzeba było poczekać, to się poczekało. Myślę, że są to na tyle mili i szczerzy ludzie, że z OliWolumin warto współpracować. Tak, podjęłabym znów współpracę.

Aleksandra Jursza
error: