Tess Gerritsen - Anatomia Zbrodni

Skalpel

Tess Gerritsen

"Skalpel"

Thriller medyczny „Skalpel” Tess Gerritsen to druga część Cyklu o detektyw Jane Rizzoli i doktor Maurze Isles. Rok po wydarzeniach opisanych przez autorkę w powieści „Chirurg” Jane Rizzoli zostaje wezwana na miejsce zbrodni – znany chirurg zostaje zamordowany we własnej rezydencji, a jego żona znika… Ofiara została skrępowana taśmą i ma podcięte gardło. Ten sposób działania do złudzenia przypomina morderstwa popełniane przez  Chirurga. Jednak szaleniec został uwięziony. Czy ktoś go naśladuje? Jane Rizzoli musi mieć się na baczności… Książka już od pierwszych stron wciąga. Miejsce zbrodni jest krwawe i podobne do tych z poprzedniej części, a jednak mordercą nie może być ten sam człowiek. Czy jednak na pewno?

Olimpia

Skalpel
Skalpel
Skalpel

„Koszmar z przeszłości Jane Rizzoli powraca… Aresztowany przez nią Chirurg – psychopatyczny morderca samotnych kobiet – od roku gnije w celi. Czy na pewno? Czy kraty więziennych okien są dość mocne, by oprzeć się skalpelowi szaleńca?

Jane musi zadać sobie te pytania, bo oto staje na miejscu zbrodni, które łudząco przypomina te ze spraw Chirurga. Ale skoro on jest pod stałym nadzorem, to jaki szaleniec zdecydował się kontynuować jego dzieło…?”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

"Anatomia Zbrodni"

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Tęgoryjec - Patryk Bogusz

Tęgoryjec

Patryk Bogusz
Ziemia nieświęta - Grzegorz Gajek

Ziemia nieświęta

Grzegorz Gajek
Z zimnym sercem -Caz Frear

Z zimnym sercem

Caz Frear
error: