Tess Gerritsen - Anatomia Zbrodni

Grawitacja

Tess Gerritsen

"Grawitacja"

W thrillerze medycznym „Grawitacja” Tess Gerritsen mistrzowsko połączyła wiedzę o kosmosie i medycynie. Wraz z doktor Emmą Watson lecimy w kosmos. Autorka zapoznaje nas z funkcjonowaniem stacji kosmicznej. Pokazuje nam także pracę zespołu NASA. Widać, że dobrze się przygotowała merytorycznie przed napisaniem tej powieści. To także tajemnice i walka z nieznanym wirusem, który zabija astronautów. Do tego wszystkiego miesza się jeszcze wojsko. Akcję troszkę zaburza pojawiający się wątek romantyczny, ale to nadal całkiem niezły thriller pokazujący walkę z epidemią w stacji kosmicznej. Czy wirus dotrze na Ziemię?

Tess Gerritsen "Grawitacja"
Tess Gerritsen "Grawitacja"
Tess Gerritsen "Grawitacja"

„Błyskotliwa lekarka Emma Watson właśnie spełnia swoje życiowe marzenie – leci w kosmos, aby opiekować się astronautami na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Na miejscu okazuje się, że członków załogi, jednego po drugim, dopada bardzo agresywny wirus, który w przerażającym tempie prowadzi do śmierci w męczarniach. Emma – ani nikt na Ziemi – nigdy czegoś takiego nie widziała.

Czy na stację dostała się nieznana substancja spoza atmosfery ziemskiej? Emma i współpracujący z nią zespół NASA mają niewiele czasu na znalezienie odpowiedzi. A wojsko, z sobie tylko znanych powodów, nie zamierza im na to pozwolić…”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

"Anatomia Zbrodni"

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Tęgoryjec - Patryk Bogusz

Tęgoryjec

Patryk Bogusz
Ziemia nieświęta - Grzegorz Gajek

Ziemia nieświęta

Grzegorz Gajek
Z zimnym sercem -Caz Frear

Z zimnym sercem

Caz Frear
error: