Tess Gerritsen - Anatomia Zbrodni

Sobowtór

Tess Gerritsen

"Sobowtór"

Thriller medyczny „Sobowtór” Tess Gerritsen to czwarta część Cyklu o detektyw Jane Rizzoli i doktor Maurze Isles. Gdy Maura wraca z Paryża pod jej domem jest pełno policji. Okazuje się, że ktoś zamordował kobietę uderzająco podobną do pani patolog Isles… Czy miała ona sobowtóra? W tej części bliżej poznajemy doktor Maurę: jej przeszłość i pochodzenie. Dowiadujemy się też, co sprawiło, że jest ona tak oziębła i zdystansowana w stosunku do innych ludzi. Wartka akcja, dobra intryga, napięcie do ostatnich stron.

Tess Gerritsen "Sobowtór"
Tess Gerritsen "Sobowtór"
Tess Gerritsen "Sobowtór"

„Identyczne oczy, identyczne włosy, identyczne usta… Interweniująca w Brookline policyjna ekipa jest przekonana, że ma przed sobą zwłoki doktor Maury Isles. Tymczasem Maura staje przed nimi cała – i zdrowa, choć zaskoczona, że policyjne wozy blokują dojazd do jej mieszkania.

Groźba? Okrutny żart? Przypadek? Żadna z tych możliwości nie wchodzi w rachubę. Straszliwe odkrycie powoduje lawinę zdarzeń, które mogą doprowadzić do wyjaśnienia serii morderstw dokonywanych przez ostatnie czterdzieści lat na ciężarnych kobietach. I zdradzić wiele o Maurze Isles: o tym, kim jest i skąd pochodzi.”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

"Anatomia Zbrodni"

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Tęgoryjec - Patryk Bogusz

Tęgoryjec

Patryk Bogusz
Ziemia nieświęta - Grzegorz Gajek

Ziemia nieświęta

Grzegorz Gajek
Z zimnym sercem -Caz Frear

Z zimnym sercem

Caz Frear
error: