Zamów Książkę

„Widzący” Franciszek M. Piątkowski

"Widzący" Franciszek M. Piątkowski

"Widzący"

Franciszek M. Piątkowski

Opis okładkowy

„Przez ostatni rok żył życiem wystarczającym na scenariusze kilku horrorów – tępił stwory, zawierał z nimi układy, studiował najdawniejsze dzieje polskich ziem, ułożył sobie relacje ze wszystkimi demonami zamieszkującymi Lublin… „Ułożył sobie relacje” – jak to brzmiało… A jeszcze dwa lata temu był po prostu adwokatem.

O tym jak to się stało, że adwokat znalazł się w świecie słowiańskich Bogów przeczytacie w pełnej magii powieści „Powiernik.” „Widzący” to kontynuacja przygód mecenasa Marka Lichockiego. Tym razem ma on pomóc Bogom w walce ze złem, które zagraża wszystkim światom… Czy umiejętności bohatera wystarczą, by wypełnić zleconą mu przez samych Bogów misję? Jakie konsekwencje będą miały podjęte przez niego decyzje? Zanurzcie się w świecie wierzeń słowiańskich i poznajcie niesamowicie walecznego adwokata!”

Gatunek: fantastyka

Ilość stron: 204

Oprawa: miękka 

Wydawca: Franciszek M. Piątkowski

Data premiery: 2019.07.11

Cena okładkowa (brutto): 28.00 PLN

OliWolumin o książce

 „Widzący” Franciszka M. Piątkowskiego to nie tylko radosna historia o adwokacie, który niczym Wiedźmin zwalcza słowiańskie stwory, których nikt prócz niego nie dostrzega. Jest tu też mrok i strach przed nadciągającym chaosem. Bohater musi podjąć wiele decyzji, nawet tych, które mogą zaważyć na jego życiu. Czy wszystkie okażą się słuszne? Czy bohaterowi z pomocą Bogów uda się zapobiec nadciągającej Wróżdzie? I po co tak naprawdę potrzebne były bałwany, których Marek przez tyle czasu poszukiwał? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, to koniecznie sięgnijcie po tą magiczną, pełną akcji powieść! Mnie zakończenie tej historii bardzo zaskoczyło. Mam nadzieję, że Autor już niedługo napisze kolejną część, chociażby po to, bym mogła dowiedzieć się po co Markowi suszony borowik i kwiat paproci…. A więc Panie Piątkowski – do dzieła!

Olimpia

Franciszek M. Piątkowski

"Czy umiejętności bohatera wystarczą, by wypełnić zleconą mu przez samych Bogów misję? Jakie konsekwencje będą miały podjęte przez niego decyzje?"

"WIDZĄCY"

Facebook

Recenzja Książki

Franciszek M. PiątkowskiFranciszek Marek Piątkowski – mąż Karoliny, tata Zuzi, z zawodu adwokat, z zamiłowania bloger podróżniczo-kulinarny, z wyznania rodzimowierca słowiański. żerca w lubelskiej grupie Krucze Gniazdo, autor pierwszej, nowoczesnej powieści rodzimowierczej pt. „Powiernik”

Kilka słów o powieści

Zamów książkę

"Widzący"

Franciszek M. Piątkowski

FORMAT

Papierowa
28,00
 • Z wysyłką 38,00zł
 • Możliwość Dedykacji
POWIERNIK - POWIEŚĆ

Dedykacja / Napisz do Autora

  *Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podobne prace

  Bruno Wioska "Rowerem na koniec świata"

  „Rowerem na koniec świata” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  "III Powrót" Bruno Wioska

  „III Powrót” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  "Z ziemi polskiej do włoskiej" Bruno Wioska

  „Z ziemi polskiej do włoskiej” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  error: