Zamów Książkę

„III Powrót” Bruno Wioska

"III Powrót" Bruno Wioska

"III Powrót"

Bruno Wioska

Opis okładkowy

„…Wiedziałem, że ostatni odcinek łączący lagunę ze stałym lądem jest bardzo długim mostem i to nie dodawało mi odwagi. W czasie wyładowań atmosferycznych jazda po Ponte della Libertà, może być bardzo niebezpieczna. Ale teraz za późno, już nie miałem odwrotu. Gdy wjechałem na most, zrobiło się niespodziewanie cicho. Wiatr ustał, by po paru sekundach wybuchnąć z podwójną mocą. Huragan zrywami zaczął spychać samochód z szosy. Na szczęście most miał po dwa pasy jezdni, a ja byłem jedynym jadącym na lagunę. Burza rozszalała się na dobre. Wichura rzucała samochodem raz w jedną, raz w drugą stronę jezdni, z wielkim trudem trzymałem kierownicę. Ogarnął mnie lęk. Przede mną ponad kilometrowy odcinek mostu.

„Wenecja wita mnie burzliwie; piękny początek” – pomyślałem i w tym samym momencie na tle rozjaśnionego piorunami nieba zobaczyłem ciemne kontury miasta. Niebo znowu się pokryło ciemno ołowiową barwą i świat wokół mnie utonął w mroku. Olbrzymie detonacje grzmotów wstrząsnęły powietrzem, a widok błyskawic zapierał mi dech w piersiach i paraliżował. Obserwowałem nie bez obaw to piękne, a zarazem groźne….”

Gatunek: kryminał

Ilość stron: 472

Oprawa: miękka 

ISBN: 9788364033735

Data premiery: 2019.08.05

Cena okładkowa (brutto): 48.49 PLN

"Niebo znowu się pokryło ciemno ołowiową barwą i świat wokół mnie utonął w mroku."

"III POWRÓT"

Facebook

Zamów powieść

Bruno Wioska urodził się na Śląsku w Mysłowicach w 1944 r. Autor i artysta. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Po ukończeniu studiów został powołany przez Ambasadę Francji w Warszawie do Francji, aby dalej rozwijać swoją wiedzę artystyczną. W 1987 r. przeprowadził się z rodziną do Bonn. Od 1992 r.​ mieszka w hrabstwie Vettelhoven. Oprócz malarstwa pisze książki w języku polskim i niemieckim,  najczęściej związane ze sztuką. Autor pięciu wydanych powieści.  

Zamów książkę

"III Powrót"

Bruno Wioska

FORMAT

Papierowa
48,49
  •  
SHOP ART WIOSKA

FORMAT

E-Book
USD 7,99
  •  
Promocja

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Bruno Wioska "Rowerem na koniec świata"

„Rowerem na koniec świata” Bruno Wioska

Zamów Książkę
"Z ziemi polskiej do włoskiej" Bruno Wioska

„Z ziemi polskiej do włoskiej” Bruno Wioska

Zamów Książkę
Bruno Wioska "Okowy zmysłów"

„Okowy zmysłów” Bruno Wioska

Zamów Książkę
error: