Zamów Książkę

„Okowy zmysłów” Bruno Wioska

"Okowy zmysłów" Bruno Wioska

"Rowerem na koniec świata"

Bruno Wioska

Opis okładkowy

„Bruno Wioska – maluje, fotografuje, pisze powieści i opowiadania, jest zafascynowany renesansem, historią i historią sztuki, architekturą. Człowiek orkiestra.

Jego wielka fascynacja to Wenecja oraz Francja, którą opisał w książce „Rowerem na koniec świata.”

Podróżuje…

Osiadł na stałe w Niemczech.

Od 1999 roku jest członkiem (przez dwie kadencje był w zarządzie) BBK (odpowiednika Zawiązku Polskich Artystów Plastyków).

Do dziś jest prezesem Stowarzyszenia Kultury „Ars Porta International e. V.” o statusie stowarzyszenia wyższej użyteczności, które założył.

„Wreszcie zaczął pisać, i to obecnie jego największa pasja. Ma na koncie 6 książek. Wśród nich jest powieść sensacyjna „Menorah”, którą omówiliśmy na łamach Blasting News.”

Janusz E. Sigismund

Gatunek: fantastyka

Ilość stron: 140

Oprawa: miękka 

ISBN: 9788393775675

Data premiery: 2015.01.01

Cena okładkowa (brutto): 32.00 PLN

OliWolumin o książce

Powieść ezoteryczna z elementami fantastyki „Okowy zmysłów” autorstwa Bruna Wioski to historia Kordiana, który udał się na wycieczkę po Rzymie. To prawdziwa uczta dla miłośników sztuki. Bruno Wioska to artysta, doskonały malarz i grafik.  Jego oczami Czytelnik poznaje architekturę Rzymu, styka się ze sztuką z różnych epok i poznaje postaci, które miały wpływ na historię świata. To magiczna opowieść, w której epoki się przenikają, a my wraz z bohaterem jesteśmy świadkami wydarzeń, które miały miejsce w odległej przeszłości. Autor porusza wiele kwestii odnoszących się do czasu i postrzegania rzeczywistości. Czytałam tę powieść z wielką przyjemnością.

Olimpia

"maluje, fotografuje, pisze powieści i opowiadania, jest zafascynowany renesansem, historią i historią sztuki, architekturą. Człowiek orkiestra."

"OKOWY ZMYSŁÓW"

Facebook

Zamów powieść

Recenzja Książki

Bruno Wioska urodził się na Śląsku w Mysłowicach w 1944 r. Autor i artysta. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Po ukończeniu studiów został powołany przez Ambasadę Francji w Warszawie do Francji, aby dalej rozwijać swoją wiedzę artystyczną. W 1987 r. przeprowadził się z rodziną do Bonn. Od 1992 r.​ mieszka w hrabstwie Vettelhoven. Oprócz malarstwa pisze książki w języku polskim i niemieckim,  najczęściej związane ze sztuką. Autor pięciu wydanych powieści.  

Kilka słów o powieści

Zamów książkę

"Rowerem na koniec świata"

Bruno Wioska

FORMAT

Papierowa
32,00
 • Możliwość Dedykacji
Czytam-Wioska

FORMAT

E-Book
USD 4,99
 •  
Promocja

Dedykacja

  *Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podobne prace

  Bruno Wioska "Rowerem na koniec świata"

  „Rowerem na koniec świata” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  "III Powrót" Bruno Wioska

  „III Powrót” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  "Z ziemi polskiej do włoskiej" Bruno Wioska

  „Z ziemi polskiej do włoskiej” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  error: