Zamów Książkę

„Rowerem na koniec świata” Bruno Wioska

"Rowerem na koniec świata" Bruno Wioska

"Rowerem na koniec świata"

Bruno Wioska

Opis okładkowy

„To podróż prawdziwie magiczna…
I nie tylko sama podróż. Książkę czyta się rewelacyjnie. Widać, że napisana jest z rozmysłem, a przy okazji Autorowi nie brakuje talentu. Nie wiem, jak się sprawdza jako malarz i grafik, ale jako pisarz – pierwszorzędnie. Mam prawdziwa ochotę zajrzeć do jego poprzednich publikacji i trzymać rękę na pulsie, by wiedzieć o następnych.
 
Razem z Panami przeniosłam się na chwil kilka do innego świata. I znów zachciało mi się odwiedzić Francję. Tym razem może już nie Paryż (choć tak bardzo go kocham i chce do niego znowu…), ale właśnie zamki nad Loarą. Poczuć ten podmuch wiatru we włosach… Wiatru, który przecież zna tyle pięknych i tyle straszliwych opowieści o tych murach, parkach i ludziach, którzy dawno już odeszli w zaświaty. Posłuchać tych opowieści, oddychać, choćby przez chwilę, tym samym powietrzem. Nawet, jeśli nie na rowerze, ale jednak…
 
Bardzo podoba mi się narracja tej książki. Przy okazji oglądania różnych zabytków, Bruno Wioska opowiada nam przeróżne historie. Ciekawostki o tych miejscach i ludziach, którzy w nich żyli.?

Gatunek: przygodowa

Ilość stron: 126

Oprawa: miękka 

Wymiary: 12.5 x 17.5 cm

Waga: 0,462 kg

ISBN: 9788364033735

PKWiU: 58.11.13

Data premiery: 2014.04.03

Cena okładkowa (brutto): 30.00 PLN

OliWolumin o książce

„Rowerem na koniec świata” Bruna Wioski to powieść przygodowa. Autor jako student ASP marzył o wyruszeniu na rowerze do Francji. Wraz z przyjacielem Jurkiem otrzymał wizy. Jednak studenci nie dostali zgody władz na wyjazd. Cóż, to były inne czasy. Żelazna Kurtyna była bezwzględna. Nie można było przekraczać tak swobodnie granic, jak dziś, dzięki Unii Europejskiej. Dopiero trzydzieści lat później Bruno wraz ze swoim niemieckim przyjacielem Alfredem wyrusza w podróż, która wiedzie od Reims aż po Atlantyk. To niesamowita wycieczka rowerowa śladami architektury, historii i sztuki. To także bardzo duży wysiłek fizyczny, do którego wcześniej poczyniono wiele przygotowań.

Olimpia

"Przy okazji oglądania różnych zabytków, Bruno Wioska opowiada nam przeróżne historie. Ciekawostki o tych miejscach i ludziach, którzy w nich żyli."

"ROWEREM NA KONIEC ŚWIATA"

Facebook

Zamów powieść

Recenzja Książki

Bruno Wioska urodził się na Śląsku w Mysłowicach w 1944 r. Autor i artysta. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Po ukończeniu studiów został powołany przez Ambasadę Francji w Warszawie do Francji, aby dalej rozwijać swoją wiedzę artystyczną. W 1987 r. przeprowadził się z rodziną do Bonn. Od 1992 r.​ mieszka w hrabstwie Vettelhoven. Oprócz malarstwa pisze książki w języku polskim i niemieckim,  najczęściej związane ze sztuką. Autor pięciu wydanych powieści.  

Zamów książkę

"Rowerem na koniec świata"

Bruno Wioska

FORMAT

Papierowa
30,00
 • Możliwość Dedykacji
Czytam-Wioska

FORMAT

E-Book
USD 4,99
 •  
Promocja

Dedykacja

  *Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podobne prace

  "III Powrót" Bruno Wioska

  „III Powrót” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  "Z ziemi polskiej do włoskiej" Bruno Wioska

  „Z ziemi polskiej do włoskiej” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  Bruno Wioska "Okowy zmysłów"

  „Okowy zmysłów” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  error: