Zamów Książkę

„Powiernik” Franciszek M. Piątkowski

"Powiernik" Franciszek M. Piątkowski

"Powiernik"

"Powiernik" Franciszek M. Piątkowski

Opis okładkowy

„Młody mecenas był coraz bardziej zaintrygowany. Coś zaczęło się dziać, jeszcze dobrze nie wiedział co. Dotąd była tylko historia, zioła, czytanie znaków, szykowanie obrzędów, obcowanie z naturą.

Teraz pojawiła się tajemnica. I to jakaś zakazana tajemnica. Rokicki był zachwycony czymś, co Marek mu opowiedział, ale co to było? I dlaczego Rokicki dotychczas to przed nim ukrywał? Co ma się wydarzyć na Szczodre Gody?

Powiernik odpowie Wam na te wszystkie pytania, pod warunkiem, że uwierzycie i poczujecie ten tajemniczy boski świat.”

Gatunek: fantastyka

Ilość stron: 220

Oprawa: miękka 

Wydawca: Franciszek M. Piątkowski

Data premiery: 2019.05.07

Cena okładkowa (brutto): 28.00 PLN

OliWolumin o książce

Powieść „Powiernik” autorstwa Franciszka Piątkowskiego to historia sięgająca korzeni dawnej, słowiańskiej wiary. Autor wprowadza Czytelnika w świat zapomnianych i wypartych przez chrześcijaństwo dawnych wierzeń. Zapoznaje nas z panteonem słowiańskich Bogów. Jeśli lubicie „Starą baśń” Józefa Ignacego Kraszewskiego, kochacie mitologię i lubicie czytać o dawnych obrzędach, to ta historia jest dla Was!

Marek Lichocki to młody adwokat, w którego kancelarii pewnego dnia pojawia się dziwny i tajemniczy starszy pan – Jan Rokicki. Proponuje mu on podjęcie nauki dotyczącej dawnej wiary. Sam Marek jest rodzimowiercą i po chwili zastanowienia, godzi się zostać uczniem Jana. Nauka i udział w obrzędach sprawiają, że adwokat dzięki wierze zaczyna zupełnie inaczej postrzegać otaczającą go rzeczywistość. Okazuje się, że włada pewnymi zdolnościami, które umożliwiają mu kontakt z Bogami i stworami ze słowiańskich legend. Jeśli chcecie poznać historię Marka, zanurzyć się w świecie Bogów, to polecam Wam tą powieść. Możecie ją nabyć kontaktując się bezpośrednio z Autorem.

Olimpia

Franciszek M. Piątkowski

"Rokicki był zachwycony czymś, co Marek mu opowiedział, ale co to było? I dlaczego Rokicki dotychczas to przed nim ukrywał?"

"POWIERNIK"

Facebook

Recenzja Książki

Franciszek M. PiątkowskiFranciszek Marek Piątkowski – mąż Karoliny, tata Zuzi, z zawodu adwokat, z zamiłowania bloger podróżniczo-kulinarny, z wyznania rodzimowierca słowiański. żerca w lubelskiej grupie Krucze Gniazdo, autor pierwszej, nowoczesnej powieści rodzimowierczej pt. „Powiernik”

Kilka słów o powieści

Zamów książkę

"Powiernik"

"Powiernik" Franciszek M. Piątkowski

FORMAT

Papierowa
28,00
 • Z wysyłką 38,00zł
 • Możliwość Dedykacji
POWIERNIK-POWIEŚĆ

Dedykacja / Napisz do Autora

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Podobne prace

  Bruno Wioska "Rowerem na koniec świata"

  „Rowerem na koniec świata” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  "III Powrót" Bruno Wioska

  „III Powrót” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  "Z ziemi polskiej do włoskiej" Bruno Wioska

  „Z ziemi polskiej do włoskiej” Bruno Wioska

  Zamów Książkę
  error: