"mrok we krwi" Paweł Kopijer kroniki dwuświata tom 1

Mrok We krwi

Paweł Kopijer

Opis okładkowy

„Stary porządek na kontynencie Elise właśnie się rozpada. Śmierć króla Reingarda oznacza koniec panowania rodu Błogosławionej Krwi, a wieloletnia wojna domowa pogłębia podział w królestwie. Mściwe intrygi maga mroku, knute w ukryciu od wieków, uruchamiają lawinę zdarzeń pogrążających świat w rosnącym chaosie.

Bogowie światła nie powiedzieli jednak ostatniego słowa. Sprawią, że siedemnastoletnia Skra nie będzie ani zwykłym magiem Darzan, ani zwykłą kobietą. Jej przeznaczenie da ludziom nadzieję, ale okaże się pełne bólu i wyrzeczeń.

Losy Dwuświata zależeć będą również od młodego Norana, utalentowanego zabójcy, któremu skaza mroku coraz bardziej odbiera duszę. Niespodziewane wygnanie z gildii i bezprecedensowa misja budzą w nim demoniczne moce.

Czy Skra pogodzi pokładane w niej oczekiwania z pragnieniami serca? Czy Noran wygra wewnętrzną walkę i odkryje swoje pochodzenie? Być może rozwiązania odnajdą się na mitycznym kontynencie Amadal.

Nic nie jest tym, na co wygląda. Wszystko ma wpływ. Wszystko się zmienia. Zanurz się w historię, w której skomplikowane losy wyjątkowych istot wydają się błahe wobec znacznie bardziej zawiłego wzoru dziejów.”

Wydawca: PANKO

Autor: Paweł Kopijer

Tytuł: Mrok we krwi

Cykl: Kroniki Dwuświata Tom 1

Gatunek: Fantasy

Data wydania: 2019

Oprawa: miękka

Strony: 328

ISBN: 978-83-8189-089-2

OliWolumin o książce

„Mrok we Krwi” to doskonały debiut beletrystyczny osadzony w świecie fantasy. To pierwszy tom cyklu „Kroniki Dwuświata.” Paweł Kopijer, posiadający analityczny umysł, stworzył bogaty i wielowarstwowy świat. Znajdziecie tutaj zawiłą politykę, zajadłą walkę o władzę, wartką akcję i dużo humoru. Poznacie wyraziste postacie, które będą miały znaczący wpływ na losy dwóch kontynentów. Dodatkowo spotkacie kilka rodzajów magii i wstąpicie do świata, którego nie będziecie chcieli opuścić. Stworzone przez autora Uniwersum sprawi, że nasza rzeczywistość wyda Wam się nudna i mdła, pozbawiona zupełnie magii.

To uczta dla miłośników fantasy, ale także doskonała historia dla tych, którzy dopiero poznają ten rodzaj powieści.

Jeśli znacie trylogie o gildiach magów Trudi Canavan to z pewnością pokochacie Uniwersum stworzone przez Pawła Kopijera! To historia bardzo specyficzna i napisana „po męsku” z dużą dbałością o szczegóły, wartą akcją i spójną fabułą. W męskim umyśle zrodził się bogaty i wielorasowy świat, którym rządzi zawiła polityka, a postacie są uwikłane w walki o władzę oraz zmuszone do szukania prawdy o sobie.

Olimpia

Paweł Kopijer urodził się w 1970 r. w Warszawie. Studiował matematykę, elektronikę i zarządzanie, absolwent brytyjskiego MBA. Przedsiębiorca, menedżer, wykładowca akademicki, trener, coach, konsultant i ekspert efektywności rozwoju. Autor licznych publikacji, standardów z obszaru zarządzania oraz metodologii badań rynkowych. Prywatnie ojciec dwójki wymagających nastolatków. Pasjonat technik samokontroli umysłu, efektywności osobistej oraz piłki nożnej, z zamiłowania śledzący odkrycia dotyczące nowoczesnych technologii i fizyki kwantowej. Pisanie to jego życiowa pasja, a tworzenie światów Fantasy to sfera wyzwań intelektualnych.  Dwadzieścia pięć lat doświadczeń w biznesie ustępuje obecnie miejsca realizacji tego marzenia. Stworzone od podstaw uniwersum Dwuświata staje się kanwą dla serii powieści z osadzonymi wątkami wyrazistych bohaterów. Pierwszy tom Kronik Dwuświata, zatytułowany „Mrok we Krwi” wprowadza Czytelnika w intrygującą, wielowarstwową fabułę w klimatach magii i miecza.

„UPORCZYWE ZAPRZECZANIE ISTNIENIU MAGII NIE ROZPROSZY JEJ. SPRAWI JEDYNIE, ŻE BĘDZIE BARDZIEJ NIEPRZEWIDYWALNA I NIEBEZPIECZNA.”

Paweł Kopijer

Facebook

Instagram

Zamów powieść

Recenzja

Zwiastun powieści

Kilka słów o powieści

Zamów książkę

FORMAT

E-Book
9,90
  • E-book MOBI - 9,90 zł
  • E-Book PDF - 9,90 zł
  • E-Book EPUB - 9,90 zł
Promocja

Mrok We krwi

Paweł Kopijer

FORMAT

Papierowa
28,99
  • Możliwość Dedykacji
  • Zakładka w komplecie
  • Dwie wersje do wyboru

FORMAT

E-Book
9,90
  • E-book MOBI - 9,90 zł
  • E-Book PDF - 9,90 zł
  • E-Book EPUB - 9,90 zł
Promocja

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Bruno Wioska "Rowerem na koniec świata"

„Rowerem na koniec świata” Bruno Wioska

Zamów Książkę
"III Powrót" Bruno Wioska

„III Powrót” Bruno Wioska

Zamów Książkę
"Z ziemi polskiej do włoskiej" Bruno Wioska

„Z ziemi polskiej do włoskiej” Bruno Wioska

Zamów Książkę
error: