OliWolumin

KONKURSY

Olimpia & Lukas

Konkursy OliWolumin

Lubicie konkursy? MY WRĘCZ UWIELBIAMY! Poniżej znajdziecie konkursy jakie obecnie odbywają się na naszym Fanpage’u na Facebook’u!  Pamiętajcie, jeśli chcecie wziąć udział w którymś konkursie, Wasza odpowiedź zawsze musi zostać opublikowana pod oryginalnym postem konkursowym. Warto również zapoznać się z regulaminem konkursów OliWolumin dostępnym tutaj lub na Fanpage’u OliWolumin w zakładce Notatki.  Powodzenia! 

gotowi? zaczynajmy!

Aktualne konkursy

Do końca konkursu pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do końca konkursu pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zdecydowanie odpowiedzi naszych Konkursowiczów są po prostu NIESAMOWITE!  Możecie nam wierzyć na słowo, każde takie rozstrzygnięcie konkursu jest dla nas bardzo trudne. Obfituje to nieraz w bardzo „żywe” dyskusje na ten temat, co sprawia nam bardzo dużo satysfakcji. Zaangażowanie jakie jest widoczne w odpowiedziach nieraz nas onieśmiela. Kreatywność wręcz można tu kroić jak kawałek wyśmienitego ciasta, by się nim później delektować.  Jeszcze raz to podkreślimy, JESTEŚCIE NIESAMOWICI!

Zakończone konkursy

By wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zadanie konkursowe, które zawsze jest opisane w poście konkursowym. NIE ZNAJDZIECIE u nas „rozdawajek” 🙂 Od początku uważaliśmy takie konkursy za bardzo krzywdzące przede wszystkim dla samego Konkursowicza jak i w większości przypadków, dla samych Autorów.  

z kim mogliśmy przeprowadzić konkurs?

Chcesz przeprowadzić konkurs?

Napisz do nas

Jeśli chcielibyście Państwo przeprowadzić wraz z nami Konkurs na naszym Fanpage’u gorąco zachęcamy do kontaktu z nami 🙂 

Targi Book&Play 20-22 Listopada Atlas Arena Łódź

Ostatnio dodane woluminy

Kiedy To Było?

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Archiwa

Olimpia

error: