OliWolumin

KONKURSY

Olimpia & Lukas

Konkursy OliWolumin

Lubicie konkursy? MY WRĘCZ UWIELBIAMY! Poniżej znajdziecie konkursy jakie obecnie odbywają się na naszym Fanpage’u na Facebook’u!  Pamiętajcie, jeśli chcecie wziąć udział w którymś konkursie, Wasza odpowiedź zawsze musi zostać opublikowana pod oryginalnym postem konkursowym. Warto również zapoznać się z regulaminem konkursów OliWolumin dostępnym tutaj lub na Fanpage’u OliWolumin w zakładce Notatki.  Powodzenia! 

gotowi? zaczynajmy!

Aktualne konkursy

Do końca konkursu pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do końca konkursu pozostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zdecydowanie odpowiedzi naszych Konkursowiczów są po prostu NIESAMOWITE!  Możecie nam wierzyć na słowo, każde takie rozstrzygnięcie konkursu jest dla nas bardzo trudne. Obfituje to nieraz w bardzo „żywe” dyskusje na ten temat, co sprawia nam bardzo dużo satysfakcji. Zaangażowanie jakie jest widoczne w odpowiedziach nieraz nas onieśmiela. Kreatywność wręcz można tu kroić jak kawałek wyśmienitego ciasta, by się nim później delektować.  Jeszcze raz to podkreślimy, JESTEŚCIE NIESAMOWICI!

Zakończone konkursy

By wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zadanie konkursowe, które zawsze jest opisane w poście konkursowym. NIE ZNAJDZIECIE u nas „rozdawajek” 🙂 Od początku uważaliśmy takie konkursy za bardzo krzywdzące przede wszystkim dla samego Konkursowicza jak i w większości przypadków, dla samych Autorów.  

z kim mogliśmy przeprowadzić konkurs?

Chcesz przeprowadzić konkurs?

Napisz do nas

Jeśli chcielibyście Państwo przeprowadzić wraz z nami Konkurs na naszym Fanpage’u gorąco zachęcamy do kontaktu z nami 🙂 

Ostatnio dodane woluminy

Poznaj nas

Śledź Fanpage

Nasze Filmy

Instagram

Gdzie jeszcze nas znajdziecie?

nakanpie.pl

Kiedy To Było?

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Olimpia

error: