Łukasz Mularski

Oświecony

Prezentacja Książki

Łukasz Mularski

"Oświecony"

"Książka napisana z przymrużeniem trzeciego oka."

Łukasz Mularski "Oświecony"
Łukasz Mularski "Oświecony"
Łukasz Mularski "Oświecony"

„Pierwsze miłosne zauroczenia bohatera przeplatają się z wyuzdaną namiętnością, dbałość o tężyznę fizyczną z rozwojem duchowym, a świeżo rozbudzona fascynacja literaturą z odkrywaniem tajników jogi. W tym chaosie jest jednak porządek, w pozornych sprzecznościach kryje się harmonia.

Towarzyszymy Mikołajowi, kiedy z młodego chłopaka przeistacza się w dojrzałego mężczyznę. Ile błędów musi popełnić i jak daleką drogę przejść, aby odnaleźć siebie?

Z pewnością nie będzie to łatwa podróż, tym bardziej że jego ukochana skrywa przed nim tajemnicę, będzie musiał dokonać trudnych wyborów, pogodzić budowanie własnego biznesu ze stawianiem pierwszych kroków w roli pisarza, a w historię wmieszają się iluminaci…

Razem z tytułowym oświeconym będziemy spacerować po urokliwych uliczkach Krakowa, odwiedzimy egzotyczne Indie i spróbujemy uciec od kłopotów do Niemiec. Czy chłopak będzie potrafił zdecydować, co jest dla niego najważniejsze – miłość, kariera, a może przygoda?”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : od Wydawcy

Kilka słów o powieści

Kilka słów o Autorze

Książki

"Dziwka" "Oświecony"

Łukasz Mularski urodził się w 1979 roku w Koszalinie, a wychował na Śląsku w Mysłowicach. Aktualnie mieszka w Niemczech. Ukończył szkołę pod patronatem IKYTA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej nauczycieli jogi kundalini z siedziba w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest dyplomowanym instruktorem jogi, zrzeszonym w KRI – Kundalini Research Institute. Jego debiut literacki to „Lustro weneckie” z 2016 roku, drugą powieścią jest natomiast „Oświecony” z roku 2019. W przygotowaniu znajduje się już także trzecia powieść autora – „Guru”.

Łukasz Mularski

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: