Adrianna Biełowiec

Ognisty pył

Prezentacja Książki

Adrianna Biełowiec

"Ognisty pył"

"Ognisty pył" Adrianna Biełowiec
"Ognisty pył" Adrianna Biełowiec
"Ognisty pył" Adrianna Biełowiec

„Altruizm ponad wszystko to szczyt ewolucji. Kto nie żyje w ten sposób, zawsze zginie z ręki większej potęgi pochodzącej z kosmosu. Natura tak eliminuje niedoskonałą inteligencję, bo zwykle jest ona na tyle rozwinięta, że sama planeta nie jest w stanie jej zlikwidować.

Diana Trietiakow jest młodą kobietą, z niezrozumiałych dla niej powodów odrzuconą przez społeczeństwo. Podczas spaceru w głębi lasu przypadkiem trafia na aktywną strefę temporalną i przenosi się do niebezpiecznego protoświata Amyrade, krążącego w macierzy między wszechświatami, gdzie panują inne prawa naturalne. Spotyka tam Rajivarka, niedoszłego władcę agresywnego gatunku risanorków, który udał się na wygnanie po dopuszczeniu się hekatomby na własnych wojownikach. Żyjąc w enklawie pośrodku pustkowia, mężczyzna swoją jedyną nadzieję na odkupienie widzi teraz w Dianie, która przez przypadek zdruzgotała jego plany. Kobieta nie chce jednak współpracować. Dzielące obojga różnice kulturowe i międzygatunkowe, wynoszące biliony lat świetlnych, doprowadzają do ciągłych nieporozumień. Kiedy Diana w końcu zaczyna ufać risanorkowi bardziej niż komukolwiek dotąd, odkrywa, że została wciągnięta w rozgrywkę, która może mieć katastrofalne skutki dla niej samej, jak i całej ludzkości”.

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcie autorskie

Kilka Słów o Powieści

Kilka słów o Autorce

Adrianna Biełowiec

Autorka fantastyki naukowej, z naciskiem na hard, military i romans.

Miłośniczka sztucznej inteligencji, cyborgów i dronów. Oprócz pisania i czytania fantastyki zajmuje się ziołolecznictwem, sportem, e-sportem, tworzeniem muzyki elektronicznej oraz montażem filmów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne prace

Dom z ogrodem tanio sprzedam - Eliza Veinard

Dom z ogrodem tanio sprzedam

Eliza Veinard
Rodzina - Tim Miller

Rodzinka

Tim Miller
Tęgoryjec - Patryk Bogusz

Tęgoryjec

Patryk Bogusz
error: