Artur Pomierny

EGOEXI

Prezentacja Książki

Artur Pomierny

"EGOEXI"

EGOEXI - Artur Pomierny
EGOEXI - Artur Pomierny
EGOEXI - Artur Pomierny

Obcy. Demony. Ludzie. Jedni gorsi od drugich

„Niedaleka przyszłość. Niebezpiecznie prawdopodobna. Trwa rosyjska inwazja na wschodnią Polskę. Wszystko jest w rękach amerykańskiego sojusznika, ale Polacy będą musieli zapłacić wysoką cenę za opiekę Zachodu. Aby pokonać wroga, potrzebny jest przełom naukowy wymagający ofiar. Cudowna broń – nieśmiertelność ludzkiej świadomości – jest już prawie na wyciągnięcie ręki. Fakt ten rozbudza siły, które trudno okiełznać. Dochodzi do ostatecznego starcia o los ludzkości. Czy miłość, a tym samym człowiek, przetrwa XXI wiek?

Zaskakująca, wciągająca opowieść, która zapowiada serię znakomitych tekstów debiutującego autora – Łukasz Śmigiel

„Egoexi” jest jak rzeka: na początku opływa czytelnika słowem, kołysze, niesie błogą falą, by za chwilę porwać gwałtownym nurtem, wciągnąć do reszty w wir opowiadanej historii. Powieść Artura Pomiernego bawi i zmusza do myślenia – Magdalena Paluch, Grozownia

Artur Pomierny – rodowity mieszkaniec Mińska Mazowieckiego. Absolwent Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej. Pracuje w warszawskiej firmie szkoleniowej. Obserwator polityki i miłośnik geopolityki. Zwolennik sztuki budzącej niepokój”.

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcie autorskie

Kilka Słów o Powieści

Kilka słów o Autorze

Artur Pomierny

Artur Pomierny (ur. 1987) – rodowity mieszkaniec Mińska Mazowieckiego. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej. Pracuje w warszawskiej firmie szkoleniowej. Obserwator polityki i miłośnik geopolityki. Zwolennik sztuki budzącej niepokój.

Debiutuje w 2020 r. powieścią science fiction EGOEXI.

Artur Pomierny

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: