Krzysztof Pławecki

Niekrólewska wyprawa

Prezentacja Książki

Krzysztof Pławecki

"Niekrólewska wyprawa"

"Niekrólewska wyprawa" Krzysztof Pławecki

POEMAT EPICKI DLA NAJMŁODSZYCH, CZYLI WIERSZOWANA OPOWIEŚĆ, KTÓRA UCZY I BAWI

„Książka napisana rytmicznym wierszem historia króla Jana, która odmieniła losy całego królestwa, a wszystko za sprawą niespodziewanego gościa i tajemniczej księgi.

Zabawna opowieść spisana w całości 16-zgłoskowcem! Jeżeli jesteś ciekaw, co przytrafiło się władcy – koniecznie przeczytaj!”

Źródło opisu: od Autora
Źródło okładki : od Autora

Kilka Słów o Powieści

Kilka słów o Autorze

Krzysztof Pławecki

Krzysztof Pławecki – 23-letni prawnik, opiekun kolonijny z wieloletnim doświadczeniem (w krainie Quatromondis znany jako psor Kalos Kagathos), domorosły poeta, miłośnik sportu, dobrej kuchni i podróży oraz nadopiekuńczy brat; od najmłodszych lat uwielbia rymować i chociaż początkowo teksty lądowały w przysłowiowej szufladzie, w końcu zdecydował się spróbować własnych sił i podzielić się swoim dziełem z innymi.

Samodzielnie nadzorował cały proces wydawniczy dotyczący Niekrólewskiej wyprawy, zaczynając od stworzenia tekstu, znalezienia ilustratora i lektora, poprzez poszukiwanie patronów, aż po oddanie projektu do drukarni i organizację sprzedaży.

Nie byłbym dziś w tym miejscu bez wsparcia moich najbliższych, którzy kibicowali mi od samego początku i nie pozwolili opaść mojemu zapałowi

– przyznaje ze śmiechem autor książki 

Krzysztof Pławecki

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: