Łukasz Migura

Klucz

Prezentacja

Łukasz Migura

"Klucz"

Łukasz Migura "Klucz"

Opis okładkowy

„Klucz to klasyczna historia noir z romansem i intrygą osadzona w futurystycznym, niemal nieludzkim świecie. Leszek, wyrzutek społeczeństwa, dorabiający w jednym z katowickich barów zostaje wplątany w intrygę, która zabierze mu coś, czego nie doceniał.

Klucz to mój hołd dla klasyki kina i literatury. W opowiadaniu splatam ze sobą historię noir i realia świata przyszłości.”

Źródło opisu: od Autora
Źródło okładki : od Autora

Kilka słów o opowiadaniu

Kilka słów o Autorze

Łukasz Migura

Piszę od szesnastego roku życia. Zacząłem od dziennika internetowego skierowanego do najbliższych, później przyszła kolej na wysyłanie tekstów do czasopism pokroju CD-Action. Kiedy skończyłem technikum, marzyłem o pracy w redakcji lokalnego tygodnika. I wiecie co? Udało się.

Na studiach pisałem do Wiadomości Rudzkich i Gońca Górnośląskiego.  Zaczynałem także bawić się w pisanie opowiadań, z tyłu głowy planując fabułę mojej pierwszej powieści. Fragmenty nieukończonej książki publikowałem na nieistniejącej już stronie. Był to czas kiedy zastanawiałem się, czy bardziej zależy mi na pisaniu prozy, czy na prowadzeniu bloga. W międzyczasie moje teksty na temat muzyki, książek i filmów można było czytać w wydawanym na wyspach Magazynie Emigrant oraz na stronie wydawnictwa muzycznego Wyspa.fm.

Kiedy coraz bardziej skłaniałem się ku prozie, wykupiłem domenę https://lukaszmigura.com. Wszystko inne zacząłem traktować jako miłą odmianę, zawsze jednak wracałem do podstawowej aktywności. Zrozumiałem, że chce poświęcić się tworzeniu opowieści.

Łukasz Migura

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne prace

Karuzela - Justyna Balcewicz

Karuzela

Justyna Balcewicz
Dom, który widział zbyt wiele

Dom, który widział zbyt wiele

Aneta Grabowska
Słabość serca - Jeff Strand

Słabość serca

Jeff Strand
error: