E. Raj

Uczeń nekromanty. Plaga

Prezentacja Książki

E. Raj

"Uczeń nekromanty. Plaga" Tom 1

"Uczeń nekromanty. Plaga" E. Raj
"Uczeń nekromanty. Plaga" E. Raj
"Uczeń nekromanty. Plaga" E. Raj

Opis okładkowy

Nadchodzi epokowe starcie bogów!

„Młody chłopak, naznaczony od narodzin przerażającym piętnem, zostaje wzięty pod opiekę mrocznego maga. Mistrz nekromancji, szkoli go w sztuce władzy nad nieumarłymi. Nie wie jednak, co drzemie w duszy niepokornego ucznia, obdarzonego potężną, zakazaną magią. Już wkrótce jego szokująca tajemnica wstrząśnie posadami świata.”

Każdy akt, z którego rodzi się nekromanta, musi być z definicji aktem nieprawości, aktem gwałtu i zepsucia. Pan Ciemności nie daje swojej mocy pierwszemu lepszemu przybłędzie, któremu roją się marzenia o mocy nad życiem i śmiercią! Wielu zdolnych magów próbowało i większość poniosła sromotną porażkę.

 Nie – prawdziwy nekromanta rodzi się ze zła i z jego piętnem kroczy swoją ścieżką. Ale tylko prawdziwie Wielcy nekromanci rodzą się z Wielkiego zła, Wielkiego zepsucia i najwyższego naruszenia Boskich Praw.

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcie autorskie

Zwiastun powieści

Kilka słów o Autorze

Ella Raj

E.Raj to urodzona w Krakowie początkująca pisarka, która debiutowała powieścią z gatunku dark fantasy, pod tytułem „Uczeń nekromanty” – stanowiącą tom pierwszy pięciotomowej serii.
Z wykształcenia grafik i kulturoznawca, jest żoną i mamą dwójki dzieci. Pracuje z domu. Jej pasją jest astronomia, malowanie, czytanie, wspinaczka górska i sztuki walki. Z racji zawodu ilustracje do książek oraz filmy promocyjne wykonuje samodzielnie.

Przygodę z pisaniem zaczęła wcześnie, bo mając dziewięć lat. Od tamtego czasu nieustannie coś pisała, głównie opowiadania a nawet dwie pełnowymiarowe powieści po blisko 700 stron, które jednak trzyma w szufladzie 🙂
Aktualnie kończy kolejną książkę pod roboczym tytułem „Pożerca”, z gatunku fantasy z elementem sf.

Natomiast drugi tom Ucznia nekromanty ukaże się najprawdopodobniej dopiero w 2021 z powodu opóźnień związanych z epidemią 😞
Na jej stronie www.uczennekromanty.pl/potwor można pobrać dwa darmowe rozdziały stanowiące prequel Ucznia a kolejny już w przygotowaniu 🙂

Ella Raj

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: