Michał Biarda

Szarak na studniówce

Prezentacja Książki

Michał Biarda

"Szarak na studniówce"

"Szarak na studniówce" Michał Biarda

Żyje się tylko raz! Chyba że w przeznaczenie ma się wpisaną krwawą zemstę na niezrównoważonym szkolnym prześladowcy.

„Żyje się tylko raz! Chyba że w przeznaczenie ma się wpisaną krwawą zemstę na niezrównoważonym szkolnym prześladowcy

„Szarak na studniówce” to kontynuacja „Królika w lunaparku”, która poruszy Cię rozpaczliwym starciem przykładnego ucznia Patryka z gnębiącym frajerów Stefanem i rozczuli powrotem znanych z pierwszej części Pawła i Kaśki. Dręczony kolejnymi wizjami chłopak i tocząca nierówną walkę z chorobą dziewczyna będą musieli wspólnie zmierzyć się z tytułowym Szarakiem, gdy ten postanowi rozpętać piekło na balu maturalnym.

Drugi tom to jeszcze więcej zagmatwanej, wielowątkowej fabuły, oblanej obyczajowo-fantastycznym sosem. Pozycja obowiązkowa dla fanów powieści innych niż inne.”

„Cztery osoby połączone ze sobą w sposób, jakiego się nie spodziewasz! Przygotuj się na zagadki, tajemnice, zwroty akcji i umysłowe łamigłówki tak zagmatwane, że nie będziesz mógł uwierzyć w ich finał. Ja przepadłam bez reszty i polecam koniecznie!”

D. B. Foryś

„Tym razem Michał Biarda zaprasza do poloneza. Fascynująca kontynuacja niezwykłej powieści Królik w Lunaparku. Ekscytująca, niebanalna historia, która zwodzi na manowce nawet wytrawnego czytelnika”.

Magdalena Trubowicz

Szarak na studniówce znajduje się na mojej liście top najlepszych książek. Zacznij czytać, a gwarantuję, że nie będziesz mógł się oderwać. Polecam!”

Katarzyna Czarnecka-Kuc, Matka Książkoholiczka

„Twist za twistem i wspaniale skonstruowana fabuła z doskonale ukazanym efektem motyla. Jak dla mnie – majstersztyk!”

Anna Dzięgielewska, OliWolumin

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcie autorskie

Zwiastun Powieści

Kilka słów o Autorze

Nazywam się Michał Biarda i jestem programistą, któremu odbiło i zaczął pisać powieści. Co więcej, istnieją ludzie, którzy twierdzą, że to naprawdę kawał dobrej lektury. I nie, nie mam na myśli jedynie żony i matki, moich dwóch najwierniejszych fanek ;-).

Książki, które tworzę, są lekko zakręcone i nieoczywiste, ale po ostatniej kropce zawsze wszystko układa się w fascynującą całość. O spójność i logikę wydarzeń dba moja dusza informatyka, a o styl i język – fantastyczny zespół profesjonalnych redaktorów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne prace

Folk - Tomasz Czarny Marcin Piotrowski

FOLK

Tomasz Czarny - Marcin Piotrowski
EGOEXI - Artur Pomierny

EGOEXI

Artur Pomierny
"Ognisty pył" Adrianna Biełowiec

Ognisty pył

Adrianna Biełowiec
error: