Joanna Jarczyk

RAVEN

Prezentacja Książki

Joanna Jarczyk

"Raven"

Raven - Joanna Jarczyk
Raven - Joanna Jarczyk
Raven - Joanna Jarczyk

„Kiedy znaleziono ją bosą, ubraną w długą, białą suknię na dnie otwartego grobu wykopanego w lesie, dziewczyna przysypana płatkami czerwonych róż wyglądała, jakby miała zaraz się obudzić. Jednak była martwa. Blisko sto lat później historia leśnej mogiły się powtarza…

Na obrzeżach małego miasteczka zaczynają dziać się dziwne rzeczy. W krótkim czasie w niewyjaśnionych okolicznościach w lesie pojawiają się kolejne trupy. A wszystko to zbiega się z bardzo nietypową i mrożącą krew w żyłach próbą samobójczą młodziutkiej Miriam Longo. Czy jej zrozpaczona matka znajdzie w pamiętniku dziewczyny odpowiedź na pytanie, dlaczego córka targnęła się na swoje życie? I kto zrobił jej makabryczne zdjęcia?

Agnes Prim, lekarka z miejscowego szpitala psychiatrycznego, z racji wykonywanego zawodu przyzwyczajona jest do „nietypowych” zdarzeń, musi być bardzo racjonalna i twardo stąpać po ziemi. W pracy dzielnie wspiera ją stażysta Maks Fergot. Jednak czy to, co czai się w lesie, na pewno jest tylko wytworem umęczonego umysłu ich pacjentki…?”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

Zwiastun Książki

Kilka słów o Autorce

Joanna Jarczyk

Informacje

Joanna Jarczyk urodzona w 1994r. Pisze, rysuje i gra na organach. Jest artystyczną duszą, która każdego dnia spełnia się w swoich pasjach. Pracuje jako organistka. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od publikacji e-booka pt. "Vide". Wydała również dwie powieści fantastyczne z serii: "Zgromadzenie", kolejna część będzie miała premierę jeszcze w tym roku. Najnowsza książka o tajemniczym tytule "Raven" jest jej oczkiem w głowie.święta".

Joanna Jarczyk urodzona w 1994r. Pisze, rysuje i gra na organach. Jest artystyczną duszą, która każdego dnia spełnia się w swoich pasjach. Pracuje jako organistka. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od publikacji e-booka pt. „Vide”. Wydała również dwie powieści fantastyczne z serii: „Zgromadzenie”, kolejna część będzie miała premierę jeszcze w tym roku. Najnowsza książka o tajemniczym tytule „Raven” jest jej oczkiem w głowie.

Joanna Jarczyk

Sprawdź także

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: