Weronika Tomala

Rabih znaczy wiosna

Prezentacja Książki

Weronika Tomala

"Rabih znaczy wiosna"

„Czy w obliczu tłumionego przez lata gniewu i żalu potrafią odnaleźć dawnych siebie? Czy targani sprzecznymi emocjami wreszcie ujrzą to, przed czym tak zaciekle się bronią?”

"Rabih znaczy wiosna" Weronika Tomala
"Rabih znaczy wiosna" Weronika Tomala
"Rabih znaczy wiosna" Weronika Tomala

„Martę i Rabiha połączyła prawdziwa przyjaźń od dziecka.Są jak brat i siostra, jak papużki-nierozłączki, jak dwie połówki tego samego kamienia. Różni ich tylko jedno – w żyłach Rabiha płynie arabska krew. Choć wychował się w Polsce i czuje się prawdziwym Polakiem, nie jest akceptowany przez otoczenie ze względu na kolor skóry i egzotyczną urodę, którą odziedziczył po ojcu. Nieszczęśliwy splot wydarzeń sprawia, że ich wyjątkowa relacja urywa się, blednie, majaczy we wspomnieniach dorosłych już ludzi, Los bywa jednak przewrotny – Marta i Rabih spotykają się ponownie i to w okolicznościach, o których oboje chcieliby zapomnieć. Ona wiedzie poukładane, szczęśliwe życie, on za moment staje na ślubnym kobiercu. I świat staje na głowie.”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

Udostępnij

2 komentarzy

Mnie troszkę rozczarowała, ale ja zasadniczo nie gustuję w takich historiach. Jednak myślę, że można znaleźć tutaj coś dla siebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: