Ewelina Gac

Opowieści z końca świata

Prezentacja Książki

Ewelina Gac

"Opowieści z końca świata"

„Czy życie pod palmami potrafi uleczyć smutki? Co może nas spotkać na czeskim posterunku policji? Czy Węgrzy faktycznie lubią Polaków?”

Ewelina Gac „Opowieści z końca świata”
Ewelina Gac „Opowieści z końca świata”
Ewelina Gac „Opowieści z końca świata”

„Kilka lat temu poczułam, że to najwyższy czas, aby wyruszyć na poszukiwania swojego miejsca na ziemi. Wszystko zaczęło się od studenckiej wymiany, która nie tylko zmieniła moją rzeczywistość, ale też plany. Opowieści z końca świata nie są typową książką o podróżowaniu. To historia o życiu, jego zakrętach i… przeznaczeniu. I o tym, że szukając swojego miejsca na ziemi, możemy się dowiedzieć, że jedno takie nie istnieje.”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

Ewelina Gac

Ewelina Gac

Ewelina Gac to autorka bloga podróżniczego W poszukiwaniu końca świata. Zanim wyjechała do Turcji na studencką wymianę nie spodziewała się, że będzie studiować ekonomię w Grecji, sprzedawać lody w Stanach Zjednoczonych, studia skończy w czeskiej Pradze i zostanie księgową na Węgrzech.

O książce opowie jej autorka, Ewelina Gac

Koniec świata to takie miejsce, w którym chciałoby się spędzić resztę życia. Swój pierwszy krok w jego poszukiwaniach postawiłam kilka lat temu, kiedy wyjechałam na studencką wymianę do Turcji. Od niej wszystko się zaczęło.

Zależało mi, by opisując historie podróży w różne miejsca na ziemi: rozśmieszać, wzruszać, wzbudzać emocje. Każda część książki opowiada o innym kraju: studiach w Turcji, Grecji i Czechach, pracy w Stanach Zjednoczonych czy o życiu na Węgrzech.

Lektura może okazać się inspirująca dla osób zastanawiających się nad emigracją. Odpowiadam w niej na nurtujące wielu ludzi pytania. Czy da się zaplanować wyprowadzkę za granicę od A do Z? Jak wybrać kraj do życia? Czy warto wyprowadzić się z Polski? Czy odnalezienie swojego miejsca na ziemi jest możliwe?

Opowieści z końca świata nie są typową książką o podróżowaniu. To historia o życiu, jego zakrętach i przeznaczeniu. I o tym, że szukając swojego miejsca na ziemi, możemy się dowiedzieć, że… czasem trzeba wrócić, żeby zacząć wszystko od nowa.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: