Tomasz Czarny - Marcin Piotrowski

FOLK

Prezentacja Książki

Tomasz Czarny - Marcin Piotrowski

"FOLK"

Folk - Tomasz Czarny Marcin Piotrowski
Folk - Tomasz Czarny Marcin Piotrowski
Folk - Tomasz Czarny Marcin Piotrowski

„Jowita jest młodą ćpunką. Jej życiem rządzą nieustanne imprezy i narkotyki. Gdy przedawkowuje kolejny raz, jej chłopak Maciek postanawia odciąć ją od wpływu zgubnego nałogu oraz niewłaściwych znajomych i zabrać ją na łono natury, z dala od wszystkiego. Chce przeprowadzić na dziewczynie prywatny detoks i nadać jej życiu sens…

W samotnej leśniczówce w lesie odkrywają siebie na nowo… dopóki ktoś nie zdecyduje się brutalnie przerwać ich wymarzonej idylli…Przy koszmarze, który ich czeka, uzależnienie od narkotyków wydaje się niewinną igraszką…rozpoczyna się gra o życie”.

„Po przeczytaniu Folka zastanowicie się dwa razy, czy wypoczynek w domku, w leśnej głuszy, na odludziu to na pewno dobry pomysł. Duet Czarny & Piotrowski traktuje czytelnika bez litości: Jest przerażająco, jest obrzydliwie, jest makabrycznie. Szczególnie polecam miłośnikom Edwarda Lee”.

 Magdalena Paluch, GROZOWNIA

„Czarny i Piotrowski stworzyli opowieść dla miłośników najbardziej dosadnej odmiany horroru. Twórczość grozy można przecież podzielić na wiele podgatunków, od subtelnych opowieści z duchami w tle, po slashery, splatter i gore. Autorzy celowali w ten drugi biegun, mając świadomość, że będzie to uciecha dla wybranych. I to jaka uciecha!”

Paweł Richert, POŻERACZ ŚWIATÓW BLOG

Folk nie zawiedzie czytelników pragnących przetestować granice własnych żołądków – takich wyzwań jest tutaj co niemiara. Nie sprawi także zawodu tym, którzy uważają się za niezłomnych. Ta powieść na zawsze zmieni Wasze postrzeganie tzw. swojskich klimatów. Czarny i Piotrowski po raz kolejny dobitnie podkreślają, że żadne tabu dla nich nie istnieje”.

Karolina Kaczkowska

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcie autorskie

Kilka Słów o Powieści

Kilka słów o Autorach

Tomasz Czarny

Urodzony w 1981 roku we Wrocławiu. Fan wszelkiego rodzaju horroru, a przede wszystkim pisarz horroru ekstremalnego. Autor powieści „Do piekła i z powrotem”, współautor powieści „Folk” oraz „Leśne ostępy „(z Marcinem Piotrowskim) oraz zbioru opowiadań „Ofiarologia” (z Karoliną Kaczkowską).


Pomysłodawca i współtwórca antologii horroru ekstremalnego „Gorefikacje”.


Szef wrocławskiego wydawnictwa Dom Horroru.

Łodzianin, rocznik 1989.  Zagorzały kibic Realu Madryt, fan UFC, kolekcjoner whisky. Zakochany w horrorze od zawsze, zwłaszcza w tym ekstremalnym. Debiutował na łamach portalu „Horror Online”. Publikował w antologiach takich jak „Krew zapomnianych bogów”, „Tabu: antologia horroru ekstremalnego”, „Gorefikacje 2.2”, „Gorefikacje 3” A także w Czeskim Howardzie (2016 i 2020 rok). Wspólnie z Tomkiem Czarnym napisał dwie powieści „Folk” I „Leśne ostępy”. Obecnie pracuje nad zbiorem opowiadań.

Marcin Piotrowski

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne prace

Łowca - Agnieszka Pruska

Łowca

Agnieszka Pruska
"100 lat Niebieskiej Legendy" Krzysztof Pławecki

100 lat Niebieskiej Legendy

Krzysztof Pławecki
Cokolwiek zechcesz - John Everson

Cokolwiek zechcesz

John Everson
error: