Tomasz Czarny - Marcin Piotrowski

FOLK

Prezentacja Książki

Tomasz Czarny - Marcin Piotrowski

"FOLK"

Folk - Tomasz Czarny Marcin Piotrowski
Folk - Tomasz Czarny Marcin Piotrowski
Folk - Tomasz Czarny Marcin Piotrowski

„Jowita jest młodą ćpunką. Jej życiem rządzą nieustanne imprezy i narkotyki. Gdy przedawkowuje kolejny raz, jej chłopak Maciek postanawia odciąć ją od wpływu zgubnego nałogu oraz niewłaściwych znajomych i zabrać ją na łono natury, z dala od wszystkiego. Chce przeprowadzić na dziewczynie prywatny detoks i nadać jej życiu sens…

W samotnej leśniczówce w lesie odkrywają siebie na nowo… dopóki ktoś nie zdecyduje się brutalnie przerwać ich wymarzonej idylli…Przy koszmarze, który ich czeka, uzależnienie od narkotyków wydaje się niewinną igraszką…rozpoczyna się gra o życie”.

„Po przeczytaniu Folka zastanowicie się dwa razy, czy wypoczynek w domku, w leśnej głuszy, na odludziu to na pewno dobry pomysł. Duet Czarny & Piotrowski traktuje czytelnika bez litości: Jest przerażająco, jest obrzydliwie, jest makabrycznie. Szczególnie polecam miłośnikom Edwarda Lee”.

 Magdalena Paluch, GROZOWNIA

„Czarny i Piotrowski stworzyli opowieść dla miłośników najbardziej dosadnej odmiany horroru. Twórczość grozy można przecież podzielić na wiele podgatunków, od subtelnych opowieści z duchami w tle, po slashery, splatter i gore. Autorzy celowali w ten drugi biegun, mając świadomość, że będzie to uciecha dla wybranych. I to jaka uciecha!”

Paweł Richert, POŻERACZ ŚWIATÓW BLOG

Folk nie zawiedzie czytelników pragnących przetestować granice własnych żołądków – takich wyzwań jest tutaj co niemiara. Nie sprawi także zawodu tym, którzy uważają się za niezłomnych. Ta powieść na zawsze zmieni Wasze postrzeganie tzw. swojskich klimatów. Czarny i Piotrowski po raz kolejny dobitnie podkreślają, że żadne tabu dla nich nie istnieje”.

Karolina Kaczkowska

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcie autorskie

Kilka Słów o Powieści

Kilka słów o Autorach

Tomasz Czarny

Urodzony w 1981 roku we Wrocławiu. Fan wszelkiego rodzaju horroru, a przede wszystkim pisarz horroru ekstremalnego. Autor powieści „Do piekła i z powrotem”, współautor powieści „Folk” oraz „Leśne ostępy „(z Marcinem Piotrowskim) oraz zbioru opowiadań „Ofiarologia” (z Karoliną Kaczkowską).


Pomysłodawca i współtwórca antologii horroru ekstremalnego „Gorefikacje”.


Szef wrocławskiego wydawnictwa Dom Horroru.

Tomasz Czarny

Łodzianin, rocznik 1989.  Zagorzały kibic Realu Madryt, fan UFC, kolekcjoner whisky. Zakochany w horrorze od zawsze, zwłaszcza w tym ekstremalnym. Debiutował na łamach portalu „Horror Online”. Publikował w antologiach takich jak „Krew zapomnianych bogów”, „Tabu: antologia horroru ekstremalnego”, „Gorefikacje 2.2”, „Gorefikacje 3” A także w Czeskim Howardzie (2016 i 2020 rok). Wspólnie z Tomkiem Czarnym napisał dwie powieści „Folk” I „Leśne ostępy”. Obecnie pracuje nad zbiorem opowiadań.

Marcin Piotrowski

Marcin Piotrowski

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: