Szymon Kurowski

Fabryka mistrzów

Prezentacja Książki

SZYMON KUROWSKI

"Fabryka mistrzów. Mentalne i motoryczne przygotowanie sportowców"

"Fabryka mistrzów" Szymon Kurowski
"Fabryka mistrzów" Szymon Kurowski
"Fabryka mistrzów" Szymon Kurowski

„Dojście na szczyt kariery sportowej wymaga poświęceń. Trzeba ogromnej determinacji, by każdego dnia wspinać się na wyżyny swoich umiejętności. To nie jest łatwa droga i każda trenująca osoba doskonale o tym wie. Samo pojawienie się na treningu nie zagwarantuje Ci sukcesu. Gdyby tak było, to wszystkim udawałoby się zdobywać trofea, a wiemy, że mogą tego dostąpić tylko nieliczni.

Zatem co zrobić, by nie zostawić przypadkowi swojej kariery sportowej i świadomie pracować na wymarzony sukces?

Książka została napisana, by pomagać młodym sportowcom odnaleźć swoje powołanie i pomóc osiągnąć postawiony cel. Tylko dzięki odpowiedniej wiedzy i umiejętnościom nie zostawiasz swojej kariery sportowej przypadkowi.

Znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebne do wygrywania z rywalami. Strefa mentalna to niezbędna wiedza do przekraczania barier psychicznych, zmiany nastawienia i budowy świadomego zawodnika.

Strefa motoryczna to podstawowa wiedza treningowa, dzięki której poprawisz fizyczne braki i podniesiesz swoje umiejętności.”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcie autorskie

Kilka Słów o Książce

Kilka słów o Autorze

Szymon Kurowski

Urodził się w 1998 roku w Katowicach, gdzie zaczęła się jego przygoda ze sportem. W wieku sześciu lat został posłany na basen i tak zakochał się w pływaniu, że podporządkował swoje życie tej dyscyplinie. W trakcie trenowania zaobserwował braki szkoleniowe w przygotowaniach młodych sportowców i tak zrodził się pomysł na napisanie rozwojowych książek. Najpierw w 2018 roku miała premierę książka „Mały poradnik jak być wielkim sportowcem”, następnie w 2020 roku „Fabryka mistrzów”. Obu książkom przyświeca cel – rozwój mentalny i motoryczny sportowców, świadome trenowanie zawodników i zawodniczek wszelakich sportów.

Szymon Kurowski

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: