Alex Marwood

Dziewczyny, które zabiły Chloe

Alex Marwood

"Dziewczyny, które zabiły Chloe"

Trzy dziewczynki

Poznały się rano

Wieczorem pozostały tylko dwie z rękami splamionymi krwią

Alex Marwood "Dziewczyny, które zabiły Chloe"
Alex Marwood "Dziewczyny, które zabiły Chloe"
Alex Marwood "Dziewczyny, które zabiły Chloe"

Bel i Jade, dwie jedenastolatki, skazano za zabicie małej dziewczynki. Osadzone w dwóch różnych zakładach poprawczych, zostały na zawsze napiętnowane.

TO MY! TO MY ZABIŁYŚMY CHLOE!

JESTEŚMY ZŁEM WCIELONYM!

„Obie żałują, że kiedykolwiek się spotkały.

Po dwudziestu pięciu latach dziennikarka Kirsty Lindsay podczas zbierania materiałów do artykułów o serii morderstw w podupadającym nadmorskim kurorcie spotyka sprzątaczkę Amber Gordon.

Po raz pierwszy od dnia, który na zawsze odmienił ich życie. Muszą zrobić wszystko, by nie odkryto ich dawnej tożsamości i nie zrujnowano tego, co każda z nich z takim trudem budowała… na kłamstwie.

Ale przeszłość upomni się o swoje, a ich trop zwietrzą nie tylko żądne sensacji brukowce, lecz także psychopatyczny zabójca.”

Genialnie zakomponowane… z niewiarygodną dawką emocji… książka, po której długo nie można się otrząsnąć.”

Val McDermid

„Takie są warunki twojego zwolnienia, Kirsty, mówi do siebie w duchu. Nikt wokół nie wie nawet, że masz zwolnienie warunkowe, ale tak właśnie jest. Obowiązuje cię do końca życia. Nie wolno wam się widywać, rozmawiać ze sobą ani utrzymywać żadnego kontaktu. Jakbyście kiedykolwiek tego chciały!

Och, ale ja chcę – krzyczy wściekły głosik w środku. Pragnę tego bardziej niż czegokolwiek innego. Ona jest jedyną, która wie. Jedyną, która wie, jak to jest. Jedyną drugą ja na świecie. Od dwudziestu pięciu lat duszę to w sobie, żyję ze swoją winą, cyzeluję sztukę oszukiwania. Od dwudziestu pięciu lat nie mam kontaktów z rodziną, okłamuję przyjaciół, których udało mi się zdobyć, okłamuję Jima, dzieci, Jak spojrzeliby na mnie, gdyby wiedzieli? On potrafi wybaczać, ale czy nadal by mnie kochał, gdyby wiedział, że ożenił się z Najbardziej Znienawidzonym Dzieckiem w Wielkiej Brytanii?”

(fragment książki)

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
Lista śmierci - Jack Carr

Lista śmierci

Jack Carr
error: