Guy N. Smith

Dom mordu

Prezentacja Książki

Guy N. Smith

"Dom mordu"

Guy N. Smith "Dom mordu"
Guy N. Smith "Dom mordu"
Guy N. Smith "Dom mordu"

„Nawiedzone domy, wiedźmy, wilkołaki, ghule, żywe trupy i inne potwory – to wszystko znajdziecie w opowiadaniach legendy pulpowego horroru,
Guy’a N. Smitha. „Dom mordu” to zbiór najlepszych tekstów autora, które ukazały się w antologiach „Hangman’s Hotel” oraz „Nightmares from the Black Hill”. Dodatkową gratką dla fanów będzie opowiadanie „Warszawska wiedźma” z Markiem Sabatem, znanym polskim czytelnikom z kultowego cyklu „Sabat”!

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

Klika słów o Autorze

Guy N. Smith

„Urodzony w Anglii w 1939 roku. Jego matka była autorką powieści historycznych, co niewątpliwie miało wpływ na zainteresowania pisarskie syna. Ojciec był menadżerem banku. Jako dziewięcioletnie dziecko „wydawał” raz w tygodniu komiks – sześć stron obrazków i historyjek. Pierwsze opowiadanie opublikował w lokalnej gazecie Tettenhal Observer, z którą współpracował przez dłuższy czas. Potem przeprowadził się do Birmingham. W 1972 otworzył antykwariat, gdzie sprzedawał używane książki. Ulubionym gatunkiem pisarza był horror, dlatego nawiązał kontakt z czasopismem London Mystery Magazine, w którym w latach 1972-1982 opublikował 17 opowiadań. W tym czasie wydał książkę „Noc Krabów”, która odniosła natychmiastowy sukces. Zachęcony powodzeniem stworzył ponad osiemdziesiąt powieści. Od 1999 prowadzi z żoną Jean wydawnictwo.”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: