Monika Knapczyk

„Córka słońca. Prawo miłości” Tom2

Prezentacja Książki

Monika Knapczyk

"Córka słońca. Prawo miłości" Tom 2

Monika Knapczyk "Prawo miłości"

„Książka na początek przenosi czytelnika w przeszłość mniej więcej o rok. Aldorent Morrison spotyka się w tym samym czasie z dwiema kobietami. Jedna z nich jest jego oficjalną narzeczoną, druga zaś ukrywaną przed światem kochanką. Przyparty do muru, musi poświęcić jeden związek, by uratować drugi. Kogo wybierze Eliminator i jaką rolę odegra w jego życiu pewien eksperyment medyczny, mający zapewnić mu długowieczność? Na to wszystko rzuci cień pewna tragedia rodzinna, po której już nic nie będzie takie samo.

Derra Amno oczywiście nie umrze w sangackim więzieniu. Trafi na najdalsze Południe, do kraju zwanego Quatessinem, a jej opiekunką zostanie ekscentryczna młoda malarka. Uczuciowa przeszłość Lorany nie jest zwykła, tak samo jak więź, która połączy ją z Entorianką. Najpierw jednak Lorana będzie musiała stoczyć desperacki bój z naturą i samą Derrą o utrzymanie oślepionej dziewczyny przy życiu. Dodatkowo wspomnienie Kimmo Lapalainena utkwi pomiędzy nimi jak cierń.”

Monika Knapczyk

Monika Knapczyk

Monika Knapczyk – pisarka, wydawca, blogerka. 
 
Rocznik 1977. Urodzona w Radomiu, mieszka obecnie w Puławach. Z wykształcenia doktor nauk technicznych, w życiu prywatnym mama dwójki dzieci. 
 
Autorka zbioru wierszy „Zegar melodii”, powieści „Vaira” i zbioru opowiadań „Wieża Zapomnienia”, właścicielka nieformalnego malutkiego Wydawnictwa Inspiracje. Przez pół roku prowadziła cyfrowy magazyn kulturalno-literacki „Wena”.
 
Oprócz książek lubi języki obce, psychologię i robótki ręczne.

W przygotowaniu jest ostatnia część trylogii pt. „Miejsce początku”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: