Carter Wilson

Chłopiec w lesie

Prezentacja Książki

Carter Wilson

"Chłopiec w lesie"

Carter Wilson "Chłopiec w lesie"
Carter Wilson "Chłopiec w lesie"
Carter Wilson "Chłopiec w lesie"

„Mroczna i nieprzewidywalna intryga dla wielbicieli mocnych thrillerów w stylu Thomasa Harrisa, Deana Koontza i wczesnych powieści Stephena Kinga.”

„Rok 1981. Trzej czternastoletni chłopcy są świadkami przerażającego morderstwa w lesie w stanie Oregon, niedaleko swoich domów. Wrobieni we współudział w zbrodni przysięgają, że nikomu nie powiedzą o tym, co się stało.

Po trzydziestu latach Tommy Devereaux, autor bestsellerów traktujący pisanie jako terapię, w końcu jest gotów opisać morderstwo, choć pod płaszczykiem literackiej fikcji.

Sytuacja się komplikuje, gdy pewna kobieta prosi go o autograf i zostawia liścik o treści: Nawet nie zmieniłeś mego imienia. Najgorsze koszmary dręczące Tommy’ego stają się rzeczywistością. Postać z przeszłości powraca, grożąc wyjawieniem najmroczniejszej tajemnicy, jeśli Tommy nie zgodzi się na wszystko, czego ona zażąda. Tak zaczyna się śmiertelnie niebezpieczna gra, przy której najstraszniejsza fikcja, jaką kiedykolwiek wymyślił Devereaux, zdaje się dziecinną zabawą.”

Niepokojący. Porywający. Zuchwały.

J. Rose

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : zdjęcia autorskie

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Podobne prace

Karuzela - Justyna Balcewicz

Karuzela

Justyna Balcewicz
Dom, który widział zbyt wiele

Dom, który widział zbyt wiele

Aneta Grabowska
Słabość serca - Jeff Strand

Słabość serca

Jeff Strand
error: