Krzysztof Pławecki

100 lat Niebieskiej Legendy

Prezentacja Książki

Krzysztof Pławecki

"100 lat Niebieskiej Legendy"

"100 lat Niebieskiej Legendy" Krzysztof Pławecki
"100 lat Niebieskiej Legendy" Krzysztof Pławecki
"100 lat Niebieskiej Legendy" Krzysztof Pławecki

100 lat Niebieskiej Legendy to wyjątkowa książka dla dzieci wydana specjalnie z okazji 100-lecia Ruchu Chorzów. Barwne ilustracje okraszone ciekawymi informacjami i wierszami, z pewnością przypadną do gustu wszystkim młodym fanom Niebieskich. Jak powstał Ruch Chorzów? Jak wspaniali są jego piłkarze, trenerzy i kibice? Jak wyglądała dawniej niebieska eRka? Odpowiedzi na te (i inne) pytania znajdziecie właśnie w tej książce. Po dziejach Ruchu oprowadzą Was: Gerard, Cila oraz niezastąpiony Adler”.

„Ruch Chorzów jest legendą polskiej piłki. To najbardziej utytułowany klub w Polsce, mający wspaniałych kibiców, także wśród dzieci i młodzieży. Ta książka jest ukoronowaniem wielu sukcesów, a także prezentem dla najmłodszych kibiców, od których zależy przyszłość tego klubu”.

Źródło opisu: od Autora
Źródło okładki : od Autora

Kilka Słów o Książce

Kilka słów o Autorze

Krzysztof Pławecki

Krzysztof Pławecki – 23-letni prawnik, opiekun kolonijny z wieloletnim doświadczeniem (w krainie Quatromondis znany jako psor Kalos Kagathos), domorosły poeta, miłośnik sportu, dobrej kuchni i podróży oraz nadopiekuńczy brat; od najmłodszych lat uwielbia rymować i chociaż początkowo teksty lądowały w przysłowiowej szufladzie, w końcu zdecydował się spróbować własnych sił i podzielić się swoim dziełem z innymi.

Samodzielnie nadzorował cały proces wydawniczy dotyczący Niekrólewskiej wyprawy, zaczynając od stworzenia tekstu, znalezienia ilustratora i lektora, poprzez poszukiwanie patronów, aż po oddanie projektu do drukarni i organizację sprzedaży.

Nie byłbym dziś w tym miejscu bez wsparcia moich najbliższych, którzy kibicowali mi od samego początku i nie pozwolili opaść mojemu zapałowi

– przyznaje ze śmiechem autor książki 

Krzysztof Pławecki

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: