Ala i Bartek Biedrzyccy

Bracia sungari

Prezentacja Książki

Ala i Bartek Biedrzyccy

"Bracia sungari"

"Bracia sungari" Ala i Bartek Biedrzyccy

„Kiedy Siekacz odjeżdża w świat maszyną ludzi, jego bratu nie pozostaje nic innego, jak tylko ruszyć mu na ratunek. Czeka go pełna przygód i niebezpieczeństw droga, na której musi przezwyciężyć trudności i pokonać swoje słabości. Na szczęście nie będzie po niej kroczył sam – zawsze może liczyć na pomocną łapkę bardziej doświadczonych zwierząt.

Co dzieje się na peryferiach świata ludzi, kiedy nikt nie patrzy? Jakie tajemnice kryją się w drewutniach, przydrożnych rowach i nadrzecznych zagajnikach? Czemu Master Sensei kroczy spokojnie wśród zgiełku, co buduje inżynier Yonzi, jakie imiona mają pszczoły i kto może latać wierzchem na rybitwie?

Oto awanturnicza powieść o tym, jak stać się bohaterem mimo woli – bo czasem sungari musi zrobić to, co sungari musi zrobić.

Ala Biedrzycka – nauczycielka – postanowiła napisać książkę dla swoich uczniów, aby uprzyjemnić im kwarantannę i dać odetchnąć rodzicom. Do współpracy zaprosiła swojego męża, pisarza fantastyki. Tak powstała niesamowita powieść przygodowa rozgrywająca się w świecie zwierząt – ale tych żyjących na peryferiach świata ludzi. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, zarówno do czytania przez rodziców jak i samodzielnego (w przypadku starszego czytelnika). Przekonajcie się, co z tego wyszło!”

Źródło opisu: okładka powieści
Źródło okładki : od Autora

Kilka Słów o Książce

Kilka słów o Autorach

Bartek Biedrzycki

Ala – wymyśliła cały projekt i stworzyła historię braci. Pracowała w korporacji, ale gdy została mamą rzuciła wszystko i teraz pracuje w szkole podstawowej. Ucząc zdalnie uświadomiła sobie kilka rzeczy i zapragnęła wesprzeć rodziców a z uczniami mieć częstszy kontakt. Najpierw planowała przeczytać im zdalnie „Za półką z książkami”, potem postanowiła napisać własną powieść. Ponieważ nie każde dziecko może dowolnie korzystać z komputera, postanowiła nagrać audiobook, który rodzice mogą puścić małemu odbiorcy w dowolnym momencie. Cieszy się, że na co dzień otoczona jest tak kreatywnymi ludźmi.

Bartek – jest specjalistą IT i pisarzem fantastycznym. Córkę zaraził miłością do anime, syna – do gier fabularnych i komiksów. Ponieważ jego żona, szwagierka i ciotka są nauczycielkami ze spokojem przyjął prośbę o wsparcie. Zwykle pisze o twardych wojownikach, którzy sami mierzą się z całym światem, więc pomoc przy historii o niechętnym puszystym bohaterze, który rusza na campbellowską wyprawę była dla niego wyzwaniem. Odpowiada za wszystkie nudne i mało zrozumiałe opisy.

Ala i Bartek Biedrzyccy

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne prace

Czteropalczaści - Marcin Masłowski

Czteropalczaści

Marcin Masłowski
O sensie życia - Viktor E. Frankl

O sensie życia

Viktor E. Frankl
Lipcowe dziewczyny - Phoebe Locke

Lipcowe dziewczyny

Phobe Locke
error: